O CENĚ PROGRAMU

Za licenci programu verze 'Lite+' na jedno PC zaplatíte pouze 25,- kč

Stažením programu 'TESTY ZP Lite+' získáte tzv. DEMO verzi programu, která není omezena časově, jen nemá přístup k úplnému souboru otázek a odpovědí. Za to si můžete dokonale vyzkoušet všechny funkce programu:

. Učit se můžete odpovědi na otázky buď po logických skupinách nebo vcelku.
. Učit se můžete otázky, srovnané vzestupně, jako v knize, nebo zamíchané, jako karty.
. Učit se můžete tak, že (hlavně v prvopočátku) použijete 'nápovědu' - tedy optické vyznačení správné odpovědi.
. Učit se můžete tak, že použijete 'nápovědu obrázkovou' - např. laický uživatel může mít problém u otázek o zbraních, vysvětlující obrázek mu pomůže.
. Chcete si prověřit (hlavně) ty své znalosti, v nichž máte mezery? Použijte MB-Test. Program si pamatuje v čem chybujete, nedá vám pokoj, dokud se to nenaučíte a navíc, nedá se uchlácholit tím, že si odpověď občas "tipnete správně" :-)
. Zkouška z teorie je obávaná záležitost - zkuste si to nanečisto v Testech. Dokonce i vzhledem připomínají papírové testy.
. Pletete si nějaký termín (např. časový údaj) a nevíte, ve které otázce či odpovědi jste ho viděli? Použijte šikovnou funkci Hledání. Zobrazí se patřičná otázka a (správná) odpověď, neprohledává se celý text, ale jen správné odpovědi, takže nemůže dojít k nějakému zmatení pojmů.

A vraťme se k problému, jak "vyrobit" z Dema plnou verzi? Není třeba už nic stahovat - nechte se vést přímo programem Testy ZP! Pomocí nabídky 'Jak objednat?' si objednáte licenci a po obdržení licenčního Klíče-hesla ho vložíte pomocí nabídky 'Jak zaregistrovat?'. Po novém spuštění programu už pracujete s plnou verzí...

Neměli jste zatím čas program Testy ZP stáhnout, natož nainstalovat a zdá se vám, že si to nebudete pamatovat? Vraťte se na úvodní stránku a klikněte hned na vedlejší menu OBJEDNÁVKA - je tam návod i s obrázky

Stáhněte a zkuste si program 'TESTY ZP Lite+'!


K úvodní stránce "Zbrojní průkaz"