OBJEDNÁVKA + REGISTRACE


Abyste si mohli program Testy ZP objednat, potřebujete si ho napřed Stáhnout, Nainstalovat a Spustit.  Jen tak se dostanete k licenčnímu číslu programu, bez něj a bez příslušného Klíče-hesla se nedá Plná verze zprovoznit. Licenční číslo je pro každý počítač jedinečné a najdete ho v programu snadno: Otevřete položku "O programu" v nabídce Nápověda. Pokud o stažení programu teprve uvažujete, podívejte se malý návod, kde je krok za krokem  popsáno co dělat. (Popis se může od aktuální verze mírně lišit - děkuji za pochopení)

1. Klikněte na nabídku 'Jak objednat?'  a přečtěte si  Licenční ujednání.

2. Vyberte tlačítko [Souhlasím s Ujednáním] a přečtěte si návod, pokud možno celý :-). Je v něm všechno co k objednávce potřebujete: Jak poslat e-mail a co do něj napsat, jak to udělat automaticky a co dělat, když to automaticky nejde, číslo bankovního konta a jak poznám já, že jste to Vy, a to i když za Vás platí někdo jiný...

3. Teď zkuste poslat objednávkový e-mail.  Stiskněte tlačítko  [Vyplnit E-MAIL],  a vyplňte své (křestní) jméno a pak příjmení. Můžete je psát s háčky a čárkami. Tyto údaje jsou povinné!

Měl by se objevit vyplněný formulář pro posílání elektronické pošty, stačí jen odeslat. Pokud se to z jakéhokoliv důvodu nepovede, v návodu je popsáno, co do e-mailu napsat "ručně".

4. Objednávku máte úspěšně za sebou a čekáte na e-mail s  potvrzením ode mne - nemělo by to trvat dlouho, často jen minuty. Někdy něco selže, pak se to může protáhnout na pár hodin. Jakmile dostanete potvrzení, můžete dát bance příkaz k platbě. Máte-li účet u Komerční banky jako já, banka mi to stihne oznámit obvykle ještě tentýž den. No a stihne-li to banka, spolehněte se, že to stihnu i já - někdy i o půlnoci k vám běží můj email s Klíčem-heslem!

5. Tentokrát kliknete na nabídku 'Jak zaregistrovat', zadáte (potvrdíte) své jméno a příjmení (z objednávky) a pak kouzelný Klíč-heslo. Pokud je Klíč správný, tak se program ukončí a při novém spuštění už Vás nečekají žádná omezení a můžete se konečně pustit do učení - k čemuž vám přeju hodně zdaru !
K úvodní stránce "Zbrojní průkaz"