Kdo je autor?

 
Trpělivým pátráním bylo zjištěno toto:

Autor používá přezdívku Jerry, nicméně je Čech jako poleno - donucen okolnostmi čte anglicky, při mluveném projevu však předstírá základní gramatické neznalosti, aby se zbavil všudypřítomných otravných bohatých cizinců.
V ranném mládí propadl radiotechnice, pak výpočetní technice. Stal se technikem u počítače.  Bylo to v době, kdy se pro tyto obry, s pouhou setinou či tisícinou výkonu dnešních PC, stavěly ratejny s klimatizací, jež dámskému personálu způsobovala nastuzení ledvin a jiných orgánů.
Autor záhy zjistil, že, stejně jako v životě, kromě tvrdého existuje i měkké zboží a stal se programátorem. Medil si ve strojáku a z vyšších jazyků snášel nanejvýš assembler a s odporem i 'C'. Skutečně živit se však musel pohříchu programováním v jazycích unixového typu, neřku-li windows. 


Dnes (dnes vlastně už včera), dosáhnuv zralého věku, dospěl k názoru, že syčáka notebookem nepřesvědčíš a zakoupil si zbraň. Po seznámení s technickými i estetickými vlastnostmi zbraní světových výrobců, pohrdavě odmítl nabídku půlcoulové mufny zalité v bakelitu a šířené lstivě pod názvem censurováno (*). Protože jen to nejlepší je pro něj dost dobré, váhal pouze mezi dunivou kamarádkou Colt M1911 a chladnou kráskou CZ 75.

 

Zvolil Čízu, ale jednou...
Aby nemusel střílet v rokli, přihlásil se ke zkouškám. Jsa známým perfekcionistou, vytvořil k usnadnění učení biflovací program, kterého si však sám užil jen málo, neb už znal všechno nazpaměť. Rozhodl se tedy poskytnout tuto možnost kolegům ve zbrani. Jejich zprávy o úspěšném absolvování zkoušek (mám to za 79 !!!) v něm vyvolávají dětinskou radost ...


__________________________
(*) Poznámka autora: Omlouvám se za tento neprávem mi připisovaný, rádoby vtipný  výrok a vyzývám všechny majitele censurováno, aby zakoupením mého programu Testy ZP dokázali, jak hrdě se  dokážou povznést nad posměšky závistivců. Jerry.